Kendinden Sıkmalı Bükümlü Paspas Yedekli

Kendinden Sıkmalı Bükümlü Paspas Yedekli

Ürün Kodu: MC-440
Stok Durumu: 1816
Gösterildi 785 zamanlar

Ek Özellikler

 • Koli içi adet : 50
 • Ürün Açıklaması

  Kendinden Sıkışan Büküm Paspas

  Kendiliğinden sıkılan bükümlü paspas, paspas kafasından suyu bükmek ve sıkmak için sapın mandalı kullanır. Bükülmek için daha az güç ile  daha fazla su sıkın.

  Her türlü zemini temizlemek için harika, temizlik için çok güvenlidir.

  Ahşap zeminler, mutfak, restoran, banyo, garajlar, depolar, ofis zeminleri, kanepe altı, fayans zeminler, mermer zeminler, duvar, cam pencere ve parke gibi her türlü yüzey alanı için mükemmel olan Toz Paspas olarak kullanılır.

  Renk:Gri

  Boy:112 cm

  Paket İçeriği: 

  Kendinden Sıkmalı Bükümlü Paspas Üzeri Paspaslı 

  1 adet Yedek Paspas Bezi


  When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

  The total time it takes to receive your order is shown below:

  img

  The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

  Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

  Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

  Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

  In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!