Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz.

Kredi Kartı İşlemleri
Alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfaya geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.


Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale/eft bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz. Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

 

Banka Hesap Numaramız - Garanti Bankası

Alıcı:Orhan Bulduk
Hesap No:6297181
IBAN:TR10 0006 2000 1200 0006 2971 81

 

Teslimat

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayını takip eden 1-2 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 1-2 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Siparişinizi takip etmek için "Hesabım" menüsünü kullanabilirsiniz.

 

 Bayilik Ücretli mi ?

Bayi olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bayi olmadan da mağazamızı gezebilirsiniz ancak ürünleri takip edebilmeniz için ve satın alabilmeniz için bayi olmanız gerekmektedir.

Bayi Olmak İçin Ne Yapmalıyım ?

Sitemiz üzerinden bayilik formunu doldurarak, sadece birkaç dakika içinde ücretsiz bayi olabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın sağ üst kısmında göreceğiniz "bayi ol" linkine veya buraya tıklayıp bayilik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.


Bayilik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim ?

Üyelik bilgileriniz, e-posta adresiniz, şifreniz gibi bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce "bayi girişi" linkine tıklayarak giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki hesap yönetim sayfasından gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz..


Şifremi Unuttum. Ne yapmalıyım ?

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için bayi girişi yapamıyorsanız, "bayi girişi" sayfasında göreceğiniz "şifremi unuttum" linkine tıklayıp şifrenizin mail adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. . Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz. Şifrenizin önemsiz e-postalar arasına düşebileceği ihtimalini göz önünde bulundurunuz.