Gizlilik Politikası

Öncelikle bilgilerinizi bizlerle paylaşmak konusunda gösterdiğiniz güven için sonsuz teşekkürler. Emin olabilirsiniz ki bu bilgiler sadece sizlere daha iyi hizmet edebilmek ve sunmakta olduğumuz hizmetin kalitesini yükseltmek için toplanmaktadır. Bu beyan, ilgili bilgilerin yönetilmesinde gözettiğimiz ilkelere dair açıklamalar içermektedir. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı kabul ve taahüt etmiş sayılacağınızı da hatırlatmak isteriz.

Cmt İthalat, üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için, üye olurken bazı kişisel bilgilerinizi talep etmektedir. Toplanan bu bilgileri kullanıcının bilgisi olmadan üçüncü şahıslarla hiçbir zaman paylaşmaz.

Gerekli gördüğünde; kullanıcıların kişisel bilgileri dışında kalan istatistik (ziyaretçi istatistiği, üyelerin yaşa veya cinsiyete göre dağılımı vb.) bilgilerini müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına iş ortaklarıyla paylaşabilir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir.

Cmt İthalat e-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, e-bültenin en alt bölümünde bulunan “ Listeden ayrılmak için tıklayınız ” linkine tıklayabilirsiniz.

Üyelik ve sipariş işlemleri gerçekleşmesi sırasında girilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sunucularımızda tutulmamaktadır. Bilgileriniz üçüncü şahısların erişiminden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir.

SSL, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir ve uluslararası bir standarttır. İşlemler süresince güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan ilki tarayıcınızın alt satırında bulunan anahtar veya kilit simgesidir. Buna ek olarak işlem sırasında sayfa adresinin başındaki http:// bağlantısı, https:// olarak değişir.