25 Parça Çok Fonksiyonlu Hassas Tornavida Seti

25 Parça Çok Fonksiyonlu Hassas Tornavida Seti

Ürün Kodu: MC-436
Stok Durumu: 8491
Gösterildi 202 zamanlar

Ek Özellikler

 • Koli içi adet : 200
 • Ürün Açıklaması

  1.24-in-1 tornavida seti: bu Set 24 farklı tornavida ucu içerir, bu da çok yönlü ve çeşitli görevler için uygundur. Cep telefonları, gözlükler, kameralar, saatler ve diğer ev eşyalarını onarmak için özelleştirilebilir.
  2. Geniş uygulama yelpazesi: kapsamlı tornavida uçları seti ile, bu set hem profesyonel hem de ev kullanım için mükemmeldir. Farklı onarım ve bakım görevlerini kolaylıkla halledebilmenizi sağlayan çok çeşitli vida tipleri ve boyutları kapsar.
  3. Uygun depolama: set, tornavida uçları için güvenli bir depolama sağlayan bir geçmeli kilitli plastik kutu ile birlikte gelir. Kutunun kompakt boyutu, araçlarınızın organize edilmesini ve erişilebilir olmasını sağlayarak taşımayı ve saklamayı kolaylaştırır.
  4. Dayanıklı ve güvenilir: tornavida uçları, dayanıklılık ve uzun ömürlü performans sağlayan yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Sık kullanıma dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve verimli vidalama için güvenilir bir tutuş sağlar.
  5. Ergonomik tasarım: tornavida sapı, rahat ve kaymaz bir tutuş sağlayan, akılda ergonomik prensiplerle tasarlanmıştır. Bu, hassas ve kontrollü kullanım sağlar, onarım sırasında hassas eşyalara kayma veya zarar verme riskini azaltır.  When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

  The total time it takes to receive your order is shown below:

  img

  The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

  Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

  Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

  Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

  In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!