3 Adet 100ml Krem Şampuan Kabı Tekrar Kullanılabilir Set

3 Adet 100ml Krem Şampuan Kabı Tekrar Kullanılabilir Set

Ürün Kodu: MC-637
Stok Durumu: 14733
Gösterildi 158 zamanlar

Ek Özellikler

 • Koli içi adet : 600
 • Ürün Açıklaması

  Yüz kremlerini veya diğer sıvıları yeniden doldurmak, yolculuk sırasında onları güvende tutmak ve güvende tutmak için mükemmeldir.

  Üstün kaliteli plastik malzemeden yapılmış, profesyonel sızdırmazlık teknolojisi, sığ tasarım, süper sıkıştırma direnci, hafiflik, sızdırmaz, dayanıklı, su geçirmez ve kolay dolum.

  Sızdırmaz tasarım-sıkı diş açma herhangi bir sızıntıyı engelleyebilir.

  Doldurulabilir kozmetik numune ambalajı torba, el sabunu, şampuan, vücut losyonu, duş jeli, temizleyici ve krem depolamak için kullanılabilir ve seyahat ederken ve iş yaparken cilt bakım ürünlerinizi rahatça paketleyebilirsiniz.

  Hareket halindeyken taşımak için çok uygun, Çantanızda yerden tasarruf etmenize çok yardımcı olabilirler, yolculuk bittiğinde, losyon daha az olur ve torbanın hacmi bir kağıt parçası gibi incedir. herhangi bir yer işgal etmez.


  Paket içeriği :

  3 adet- 100 ml Çok amaçlı Sıvı Dolum Kabı 


  When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

  The total time it takes to receive your order is shown below:

  img

  The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

  Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

  Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

  Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

  In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!