Su Emici Sihirli Lavabo Kenar Matı 38x13cm

Su Emici Sihirli Lavabo Kenar Matı 38x13cm

Ürün Kodu: MC-605
Stok Durumu: 14667
Gösterildi 168 zamanlar

Ek Özellikler

 • Koli içi adet : 200
 • Ürün Açıklaması

  1. Musluk matı, bulaşıkları, elleri ve sebzeleri veya meyveleri yıkarken dökülen suyu emmeye yardımcı olur. Ve lavabonun paslanmasını veya korozyonunu önler ve lavaboyu temiz ve kuru tutar.

  2. Çoğu musluk için uygun yeniden kullanılabilir bir mikrofiber ped ve musluğun büyüklüğüne uyacak şekilde makasla da kesebilirsiniz.

  3. Musluk matı suni deriden yapılmıştır ve iç kısmı diatom çamur ve kauçuktan yapılmıştır. Daha fazla su emme, yerinde sabitlenecek ve kolayca kaymayacak.

  4. Musluk matı suni deriden yapılmıştır ve alt, tabanın sızmasını önlemek için kauçuktan yapılmıştır. İç kısım, damlayan veya sıçrayan suyu etkili bir şekilde emebilen ve hızlı bir şekilde uçucu hale getirebilen kauçuk kompozit malzemeden yapılmıştır.

  5. Musluk emici matı yayın ve musluğu ortadaki bir delikle çevreleyin. Bulaşıkları, elleri, sebzeleri veya meyveleri yıkarken, dökülen sıvıyı emmeye yardımcı olur.

  6. Mutfak, banyo, ofis, daire vb. Dahil olmak üzere yaygın olarak kullanılır. Ayrıca restoranlarda, kafelerde, otellerde vb.


  Renk: gri, beyaz, karışık renk

  Boyutu: 38X13cm

  Yuvarlak delik çapı: 6 cm


  When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

  The total time it takes to receive your order is shown below:

  img

  The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

  Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

  Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

  Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

  In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!