E-posta adresini bırak fırsatları takip et.

Yardım > Yasal Haklar


18 yaşından küçük kişiler Cmtithalat.com' dan alışveriş yapamaz. Sipariş tarihinden sonra gerçekleşen, daha önceden öngörülemeyen sebeplerden (tabii afet, savaş, terör, iletişim hatlarındaki büyük sorunlar vs.) dolayı sözleşmeyi imzalayan tarafların sorumluluklarını yerine getirememeleri ve bu durumun on (10) günden fazla sürmesi durumunda tarafların her birinin tek taraflı fesih hakkı doğacaktır.
 

Cmtithalat.com, satışa sunduğu ürünler için stok tutmaktadır. Bazı ürünler, ürünün üreticisi, distribütörü veya dağıtıcısından temin edilerek ulaştırılmaktadır. Nadiren de olsa, tedarikçi firma stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu tür sorunlardan dolayı ürünün temin edilememesi veya teslimatın gecikmesi durumunda müşterilerimiz bilgilendirilir ve istenirse ürün bedeli olarak alınmış olan tutar iade edilerek sipariş iptal edilir.
 

Teslimat sırasında ürün paketi müşteri tarafından kontrol edilmeli, hasarlı paketler teslim alınmamalıdır. Daha sonra bizimle iletişime geçilerek durum bildirilmelidir. Bunun akabinde sipariş yeniden hazırlanarak en kısa zamanda gönderilecektir. Eğer hasarlı, paketi açılmış ürünü teslim alırsanız Cmtithalat.com' un ürünü size hasarsız ve eksiksiz olarak ulaştırdığını kabul etmiş olursunuz. 

Cmtithalat.com'den alışveriş yapan kişi ve kuruluşlar yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır.

En son haberler ve fırsatlardan haberdar olmak için aşağıdaki alana email adresinizi yazınız.

Giriş Bilgileri
| Şifremi Unuttum | Bayi Ol