E-posta adresini bırak fırsatları takip et.

Yardım > Sipariş ve Teslimat

Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz.

Kredi Kartı İşlemleri
Alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfaya geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.


Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale/eft bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz. Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

 

Banka Hesap Numaramız - Garanti Bankası

Alıcı : Orhan Bulduk
Hesap No : 6297181
IBAN : TR10 0006 2000 1200 0006 2971 81

 

Teslimat

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayını takip eden 1-2 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 1-2 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Siparişinizi takip etmek için "Hesabım" menüsünü kullanabilirsiniz.

En son haberler ve fırsatlardan haberdar olmak için aşağıdaki alana email adresinizi yazınız.

Giriş Bilgileri
| Şifremi Unuttum | Bayi Ol