E-posta adresini bırak fırsatları takip et.

Yardım > Bayilik


Bayilik Ücretli mi ?

Bayi olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bayi olmadan da mağazamızı gezebilirsiniz ancak ürünleri takip edebilmeniz için ve satın alabilmeniz için bayi olmanız gerekmektedir.

Bayi Olmak İçin Ne Yapmalıyım ?

Sitemiz üzerinden bayilik formunu doldurarak, sadece birkaç dakika içinde ücretsiz bayi olabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın sağ üst kısmında göreceğiniz "bayi ol" linkine veya buraya tıklayıp bayilik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.


Bayilik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim ?

Üyelik bilgileriniz, e-posta adresiniz, şifreniz gibi bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce "bayi girişi" linkine tıklayarak giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki hesap yönetim sayfasından gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz..


Şifremi Unuttum. Ne yapmalıyım ?

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için bayi girişi yapamıyorsanız, "bayi girişi" sayfasında göreceğiniz "şifremi unuttum" linkine tıklayıp şifrenizin mail adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. . Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz. Şifrenizin önemsiz e-postalar arasına düşebileceği ihtimalini göz önünde bulundurunuz.

En son haberler ve fırsatlardan haberdar olmak için aşağıdaki alana email adresinizi yazınız.

Giriş Bilgileri
| Şifremi Unuttum | Bayi Ol